logo
GERMANY - OBERLIGA NIEDERRHEIN
Match start: 17:15
FC Kray‎ - VfB Hilden‎ FC Kray‎ - VfB Hilden‎
Match start: 17:30
MSV Dusseldorf‎ - Meerbusch‎ MSV Dusseldorf‎ - Meerbusch‎
Match start: 17:30
Schonnebeck‎ - Teutonia St. Tonis‎ Schonnebeck‎ - Teutonia St. Tonis‎
Match start: 17:30
FC Monheim‎ - TuRu Düsseldorf‎ FC Monheim‎ - TuRu Düsseldorf‎
Match start: 17:30
Germania Ratingen‎ - VFB Homberg‎ Germania Ratingen‎ - VFB Homberg‎
Match start: 17:30
Cronenberger SC‎ - SSVG Velbert‎ Cronenberger SC‎ - SSVG Velbert‎
SOUTH AFRICA - PREMIER LEAGUE
Match start: 17:30
Chippa United‎ - Real Kings‎ Chippa United‎ - Real Kings‎
Match start: 17:30
Stellenbosch University‎ - Orlando Pirates‎ Stellenbosch University‎ - Orlando Pirates‎
Match start: 17:30
Sekhukhune United‎ - Golden Arrows‎ Sekhukhune United‎ - Golden Arrows‎
Match start: 17:30
Mamelodi Sundowns‎ - TS Galaxy FC‎ Mamelodi Sundowns‎ - TS Galaxy FC‎
GERMANY - OBERLIGA BAYERN
Match start: 17:30
Memmingen‎ - 1860 Munchen II‎ Memmingen‎ - 1860 Munchen II‎
GERMANY - REGIONALLIGA WEST
Match start: 17:30
SV 19 Straelen‎ - Kaan-Marienborn‎ SV 19 Straelen‎ - Kaan-Marienborn‎
GERMANY - OBERLIGA RHEINLAND-PFALZ SAAR
Match start: 17:30
SV Gonsenheim‎ - TSV Schott Mainz‎ SV Gonsenheim‎ - TSV Schott Mainz‎
SWEDEN - 2ND DIVISION VASTRA GOTALAND
Match start: 17:30
Eskilsminne‎ - Ullared‎ Eskilsminne‎ - Ullared‎
WORLD - CLUB FRIENDLIES
Match start: 17:30
Atlético Madrid B‎ - SS Reyes‎ Atlético Madrid B‎ - SS Reyes‎
Match start: 17:30
Arandina‎ - Gimnastica Segoviana‎ Arandina‎ - Gimnastica Segoviana‎
Match start: 17:30
Sestao River‎ - Athletic B‎ Sestao River‎ - Athletic B‎
Match start: 17:30
Trival Valderas‎ - Union Adarve‎ Trival Valderas‎ - Union Adarve‎
Match start: 18:00
Arenteiro‎ - Racing Ferrol‎ Arenteiro‎ - Racing Ferrol‎
Match start: 18:00
Orihuela‎ - CF Intercity‎ Orihuela‎ - CF Intercity‎
Match start: 18:00
UCAM Murcia‎ - El Palo‎ UCAM Murcia‎ - El Palo‎
Match start: 18:00
UD Logrones‎ - CD Leonesa‎ UD Logrones‎ - CD Leonesa‎
Match start: 18:30
Forli‎ - Cesena‎ Forli‎ - Cesena‎
Match start: 18:30
Torrent‎ - Atletico Saguntino‎ Torrent‎ - Atletico Saguntino‎
Match start: 18:30
Miajadas‎ - Don Benito‎ Miajadas‎ - Don Benito‎
Match start: 19:30
Cordoba‎ - Merida AD‎ Cordoba‎ - Merida AD‎
BOSNIA & HERZ. - PREMIER LEAGUE
Match start: 18:00
FK Sarajevo‎ - FK Tuzla City‎ FK Sarajevo‎ - FK Tuzla City‎
SWEDEN - 2ND DIVISION NORRA SVEALAND
Match start: 18:00
IFK Osteraker FK‎ - Skiljebo‎ IFK Osteraker FK‎ - Skiljebo‎
ARGENTINA - PRIMERA B NACIONAL
Match start: 18:00
Deportivo Madryn‎ - Deportivo Moron‎ Deportivo Madryn‎ - Deportivo Moron‎
POLAND - 1ST LEAGUE
Match start: 18:30
Lodzki KS‎ - Puszcza Niepolomice‎ Lodzki KS‎ - Puszcza Niepolomice‎
ENGLAND - EFL CUP
Match start: 18:45
Blackburn Rovers‎ - Hartlepool United‎ Blackburn Rovers‎ - Hartlepool United‎
Match start: 18:45
Middlesbrough‎ - Barnsley‎ Middlesbrough‎ - Barnsley‎
Match start: 18:45
Coventry City‎ - Bristol City‎ Coventry City‎ - Bristol City‎
Match start: 18:45
Sheffield Wednesday‎ - Sunderland‎ Sheffield Wednesday‎ - Sunderland‎
Match start: 18:45
Plymouth Argyle‎ - Peterborough United‎ Plymouth Argyle‎ - Peterborough United‎
Match start: 18:45
Port Vale‎ - Rotherham United‎ Port Vale‎ - Rotherham United‎
SCOTLAND - CHALLENGE CUP
Match start: 18:45
Hibernian U21‎ - Brechin‎ Hibernian U21‎ - Brechin‎
Match start: 18:45
Spartans FC‎ - Rangers B‎ Spartans FC‎ - Rangers B‎
Match start: 19:00
Hearts II‎ - Buckie Thistle‎ Hearts II‎ - Buckie Thistle‎
EUROPE - UEFA SUPER CUP
Match start: 19:00
Real Madrid‎ - Eintracht Frankfurt‎ Real Madrid‎ - Eintracht Frankfurt‎
EGYPT - PREMIER LEAGUE
Match start: 19:00
Al Ahly Club‎ - El Masry‎ Al Ahly Club‎ - El Masry‎
GUATEMALA - LIGA NACIONAL
Match start: 19:00
Iztapa‎ - Coban Imperial‎ Iztapa‎ - Coban Imperial‎
Match start: 21:00
Guastatoya‎ - Deportivo Mixco‎ Guastatoya‎ - Deportivo Mixco‎
Match start: 22:00
Xinabajul‎ - Deportivo Achuapa‎ Xinabajul‎ - Deportivo Achuapa‎
BOLIVIA - PRIMERA DIVISION
Match start: 19:00
Real Santa Cruz‎ - The Strongest‎ Real Santa Cruz‎ - The Strongest‎
Match start: 22:00
Atletico Palmaflor Vinto‎ - Blooming‎ Atletico Palmaflor Vinto‎ - Blooming‎
ICELAND - 1 DEILD
Match start: 19:15
HK Kopavogs‎ - Throttur Vogar‎ HK Kopavogs‎ - Throttur Vogar‎
ECUADOR - SERIE B
Match start: 20:00
Santo Domingo‎ - Independiente Juniors‎ Santo Domingo‎ - Independiente Juniors‎
HONDURAS - LIGA NACIONAL
Match start: 21:00
Real Sociedad(HON)‎ - Real Espana‎ Real Sociedad(HON)‎ - Real Espana‎
BRAZIL - SERIE B
Match start: 22:00
Nautico‎ - CRB‎ Nautico‎ - CRB‎
Match start: 22:00
Chapecoense‎ - Gremio Novorizontino‎ Chapecoense‎ - Gremio Novorizontino‎
MEXICO - LIGA DE EXPANSION
Match start: 22:00
CF Alebrijes de Oaxaca‎ - Mineros de Zacatecas‎ CF Alebrijes de Oaxaca‎ - Mineros de Zacatecas‎
SOUTH AMERICA - COPA SUDAMERICANA
Match start: 22:15
Ceara‎ - Sao Paulo‎ Ceara‎ - Sao Paulo‎
USA - USL PRO
Match start: 23:00
Miami FC‎ - Tulsa Roughnecks‎ Miami FC‎ - Tulsa Roughnecks‎
USA - USL LEAGUE ONE
Match start: 23:00
North Carolina‎ - Forward Madison‎ North Carolina‎ - Forward Madison‎
BRAZIL - COPA PAULISTA
Match start: 23:00
Sao Caetano‎ - Oeste‎ Sao Caetano‎ - Oeste‎